Szynaka Meble to jeden z największych polskich producentów mebli, których wysoka jakość została doceniona w ponad 50 krajach. Oferta firmy jest wyjątkowo bogata, a jej nowoczesne wzornictwo zaspokaja najbardziej wymagające gusta.

Szynaka Meble to wielopokoleniowa firma rodzinna z Lubawy, która istnieje już od 60 lat. Pasja i miłość do tworzenia pięknych i funkcjonalnych mebli, a także dbałość o najdrobniejsze szczegóły, uczyniły przedsiębiorstwo prawdziwym liderem branży meblarskiej.

Producent przywiązuje olbrzymią uwagę do tradycyjnych wartości i pomimo błyskawicznego rozwoju, nadal chce być blisko ludzi, tworząc tym samym meble, które nie tylko wypełniają przestrzeń domu, ale przede wszystkim nadają mu wyjątkowego charakteru i stają się bliskimi towarzyszami życia jego mieszkańców.

Szynaka Meble

W ofercie Szynaka Meble znajduje się wyposażenie meblowe do wszystkich wnętrz. Dzieli się ono na dwie podstawowe linie: Prestigline – meble z litego drewna oraz Trendline – meble do samodzielnego złożenia. W ich skład wchodzi aż 40 oryginalnych kolekcji o zróżnicowanym designie, a każda z nich odznacza się solidnym wykonaniem i ciekawą kolorystyką.  Za ich pomocą stworzymy piękne, a przy tym funkcjonalne aranżacje salonu, jadalni, sypialni, gabinetu, pokoju dziecięcego, czy kuchni.

Szynaka Meble produkuje eleganckie komody i kredensy, świetnie zaprojektowane szafy, wygodne i stylowe łóżka o różnej wielkości, solidne stoły i krzesła stworzone do rodzinnych posiłków, barki, toaletki, stoliki nocne i stoliki kawowe, nowoczesne regały i witryny oraz biurka, przy których chce się pracować lub uczyć. Unikalny design mebli obejmuje różnego rodzaju style, począwszy od klasycznych projektów, poprzez nowoczesne wzornictwo o zaskakujących liniach, na skandynawskim minimalizmie skończywszy.

W salonach firmy można kupić także różnego rodzaju akcesoria meblarskie, takie jak oświetlenie, ruszty na łóżka czy funkcjonalne szuflady wsuwane pod łóżko oraz uchwyty do mebli.

Meble producenta dostępne są w ponad 350 sklepach rozmieszczonych na terenie całej Polski. Są to zarówno salony firmowe Szynaka Meble, jak i stoiska patronackie w lokalnych salonach meblowych. Na stronie internetowej firmy znajdują się dokładne adresy wszystkich punktów sprzedaży.

Grupa Szynaka Meble posiada aż 6 nowoczesnych fabryk, w tym od 2003 roku w jej skład weszła polska firma produkująca meble kuchenne WFM Kuchnie. Firma posiada również certyfikat FSC, który przyznawany jest producentom mebli wykorzystującym surowce pochodzące tylko z obszarów o prawidłowo prowadzonej gospodarce leśnej. Dzięki temu kupując jej produkty, wspieramy ochronę środowiska naturalnego.