Urządzanie mieszkania może być nie lada wyzwaniem, szczególnie jeśli do zagospodarowania ma się małą przestrzeń. Większość mebli zajmuje dużo miejsca i trudno znaleźć takie, które spełniałyby wszystkie wymagania pod względem estetycznym czy funkcjonalnym, a jednocześnie miały odpowiednie wymiary. Na szczęście jest prosty sposób, by temu zaradzić – meble na wymiar.

Najlepsze rozwiązanie dla każdej przestrzeni

Meble na wymiar do małego mieszkania projektowane są w taki sposób, by spełnić wszystkie wymogi inwestora. Ich wygląd czy rozmiar ustalany jest indywidualnie, co pozwala dopasować zabudowy do warunków każdego wnętrza.

Największą popularnością cieszą się wykonywane na zamówienie szafy wnękowe czy projekty garderoby, które można dopasować do skosów czy wnęk w pomieszczeniu i jak najlepiej zorganizować przestrzeń. Równie często na zamówienie urządzane są całe biura, a dzięki właściwemu projektowi meble można dopasować do specyfiki i wymogów działalności.

Meble na wymiar
Meble na wymiar

Kuchnie na zamówienie

Kuchnia jest najbardziej kłopotliwym pomieszczeniem. Niezwykle trudno znaleźć w salonach gotowe szafki, które będą właściwe dla danej przestrzeni. Meble na wymiar do małego mieszkania można zaprojektować w dowolny sposób, dzięki czemu każda kuchnia, obojętnie czy wąska i podłużna czy bardziej kwadratowa, będzie jak najbardziej funkcjonalna, a jednocześnie pozostanie w niej dostatecznie dużo wolnej przestrzeni.

Meble do małego mieszkania – z czego są wykonane?

Zazwyczaj meble robione są z drewna, płyty MDF albo laminatu, dzięki czemu nadają się zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych. Są to materiały wykorzystywane do większości pomieszczeń – kuchni, łazienki czy salonu.

Firmy zajmujące się robieniem mebli na zamówienie w swojej ofercie mają nie tylko samą realizację zamówienia, ale także sporządzenie projektu, a także montaż gotowych już mebli. Dzięki temu wszystko przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo, a właściciel mieszkania nie musi sam o nic się martwić.