Klimatyzacja LG cieszy się na rynku dużą popularnością. Urządzenia od tego producenta nie tylko dobrze się prezentują, ale ponadto znajdują szerokie zastosowanie. Bogata oferta i piękny design to tylko kilka z wielu zalet klimatyzatorów, które sprawdzą się zarówno w domu, w biurze, sklepie, jak i na innych dużych przestrzeniach.

Rodzaje klimatyzatorów

LG w swojej ofercie posiada wiele urządzeń do klimatyzacji. Proponuje między innymi klimatyzator LG deluxe z funkcją One Touch Soft Air dbającą o to, aby nawiew powietrza delikatnie chłodził pomieszczenie, a tym samym zwiększał komfort wszystkich osób przebywających w pomieszczeniu. Dużą popularnością cieszy się także klimatyzacja LG Artcool Slim, który zachwyca nie tylko piękną formą, ale także oczyszcza powietrze z bakterii i zapachów, a w dodatku pokazuje poziom zużycia energii.

Klimatyzacja LG

Dla osób ceniących komfort najlepszym rozwiązaniem będzie z kolei klimatyzator LG Presige. Charakteryzuje go rekordowo niskie zużycie energii, niemal bezszelestnie cicha praca oraz pełna kontrola nad kierunkiem nawiewu powietrza.

Klasycznie i nowocześnie

Klasycznym wyglądem i wysoką funkcjonalnością zachwyca z kolei LG Standard – łączy w sobie wysoką skuteczność usuwania drobnoustrojów i zapachów z powietrza, jak również pozwala na aktywną kontrolę zużycia energii. Dla klientów ceniących oryginalne rozwiązania producent przygotował dwa kolejne klimatyzatory LG. Jednym z nich jest LG Artcool Stylist, który nie tylko zachwyca ciekawą formą w postaci kwadratu z kolorowym kołem, ale przede wszystkim umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona oferowanej przez LG. Innym ciekawym rozwiązaniem jest LG Artcool Gallery – to również klimatyzator w kształcie kwadratu, za to z możliwością umieszczenia w nim zdjęcia, dzięki czemu urządzenie nie tylko będzie praktyczne, ale jednocześnie zacznie również pełnić funkcje estetyczne.

Klimatyzacja LG – jakie ma zalety?

Do głównych zalet klimatyzatorów LG należy przede wszystkim cicha praca, jak również możliwość szerokiego wyboru spośród kształtów, designu i dodatkowych funkcji. Wszystkie klimatyzatory charakteryzuje wysoka skuteczność w filtrowaniu powietrza i oczyszczaniu go z drobnoustrojów czy nieprzyjemnych zapachów. Dzięki możliwości łączenia jednostek wewnętrznych i zewnętrznych klimatyzatory LG znajdują ponadto rozwiązanie w wielu pomieszczeniach o różnej wielkości czy funkcji. Są więc odpowiednim wyborem zarówno do domu, jak i do miejsc takich jak sklep czy firma.