Bilomag Plus

Blomag Plus to suplement na sprawność umysłową. Posiada on bardzo kompleksowy skład ziół, minerałów oraz witamin, który wspomaga utrzymanie właściwego funkcjonowania mózgu u osób w podeszłym wieku.

Skład preparatu oraz jego działanie

Suplement diety Bilomag Plus zawiera w swoim składzie wysokoskoncentrowany wyciąg z miłorzębu japońskiego, lecytynę, Magnez oraz witaminę B6 i kwas pantotenowy. Takie połączenie składników idealnie wspiera koncentrację oraz pamięć nie tylko u osób starszych. Preparat ten:

  • Utrzymuje na prawidłowym poziomie sprawność umysłową
  • Niweluje uczucie znużenia oraz zmęczenia
  • Pozwala utrzymać właściwe funkcjonowanie układu nerwowego
  • Podtrzymuje prawidłowe funkcje psychologiczne

Bilomag Plus – apteka internetowa Wapteka jest preparatem, który jest często polecany dla osób starszych, obciążonych intelektualnie, mających problemy z zapamiętywaniem. Opinie o Bilomag Plus są bardzo dobre, potwierdzające skuteczność działania preparatu. Można go zakupić w każdej dobrej aptece internetowej.

suplementy na zdrowy mózg

Jak należy stosować Bilomag Plus i kiedy zachować ostrożność

Suplement diety Bilomag Plus należy przyjmować raz na dobę, popijając kapsułkę dużą ilością wody przegotowanej. Preparat najlepiej jest zażywać po posiłku, a nie na czczo. Powinniśmy pamiętać, że preparat nie można stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Również należy skonsultować z lekarzem zastosowanie Bilomag Plus, gdy zażywane są leki na nadciśnienie, przeciw-arytmiczne, przeciwzakrzepowe oraz glikozydy nasercowe. Należy pamiętać także o tym, że substancje czynne zawarte w ekstrakcie z miłorzębu wzmacniają działanie leków moczopędnych, paracetamolu oraz NLP.